Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  Звук церковних дзвонів не має асоціюватися з хімічною небезпекою, – о. Георгій Коваленко

  Священик Православної Церкви України, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко прокоментував повідомлення Центру протидії дезінформації про зміну сигналів для різних видів загроз: у разі виникнення хімічної небезпеки – церковні дзвони, радіаційна небезпека – дзвін на сполох, оголошення евакуації – гудок потяга.

  Свою думку священик висловив у соціальній мережі Facebook, передають Українські новини.

  “Хто таке придумав? “Сигнал хімічної небезпеки – звук церковних дзвонів. Сигнал радіаційної небезпеки – це дзвін в набат”. Чому звук церковних дзвонів має у нас тепер асоціюватися з хімічною небезпекою? Чому у разі ядерного удару має лунати набат? І як звичайна людина має відрізнити “церковні дзвони” від “набату”? То може вже одразу вмикати “Зі святими упокій”?

  Впевнений, що на підприємствах хімічної галузі та на атомних станціях є свої сигнали сповіщення про небезпеку. І це точно не церковні дзвони. І саме їх варто використовувати. А церковні дзвони давайте залишимо як нагадування про Бога і заклик до молитви, а не повідомлення про техногенні “апокаліпсиси” від руzzкого міра”, – написав о. Георгій Коваленко.

  Найсвіжіше

  Популярне