Середа, 5 Жовтня, 2022
Бiльше

  “Жодна релігія не приховає ракети”: відомий промоутер про відео Ломаченка з митрополитом УПЦ МП

  Український промоутер Владислав Єлисєєв відреагував на скандал навколо колишьного чемпіона світу в трьох вагових категоріях Василя Ломаченка, який виклав відео інтерв’ю митрополита УПЦ МП, повідомляє ТСН.

  “Мені дуже складно коментувати цю ситуацію. У мене було мільйон запитань, адже ми бачимо його пости в соціальних мережах. Але ми не бачимо нічого, що може задовольнити українців. Але я дійсно знаю, що він був в лавах ЗСУ. Зараз він вже прилетів до США, але він був в лавах Збройних Сил України, жив в казармах. Я не військова людина та не розбираюсь, хто чим там займається У нього проукраїнська позиція. Мене заспокоїло, коли він вступив до ЗСУ, але потім були ці два відео з митрополитом. Чесно кажучи, я їх ще не дивився, але, можливо, там є якийсь гіперскритий сенс. Я не знаю, як це пояснити.”, – розповів Єлисєєв.

  Промоутер зазначив, що він не розуміє, як оцінювати вчинки колишнього чемпіона.

  “Ломаченко зробив багато для України. Він завжди давав суперникам маленький прапорець в любителях, в професіоналах був з прапором. Це ось останнім часом пішло, що він з прапором міста виходив. Не знаю, як в загальному коментувати. Мені хочеться на нього дивитись, як на інопланетянина. Він поводить себе дуже незвичайно в ринзі, так і поза ним. Хочу вірити, що він дивиться на все просто через свою призму, але виправдати я не можу. Жодна релігія не приховає всі ті ракети, які щодня летять на територію України”, – сказав Єлисєєв.

  Найсвіжіше

  Популярне