Середа, 29 Листопада, 2023
Бiльше

  Олімпійський чемпіон, уродженець Львівщини закликав Україну “повернутись обличчям до сестри, Росії”

  Олімпійський чемпіон Лондона-2012 у складі збірної РФ з волейболу Тарас Хтей підтримав повномасштабне вторгнення Росії в Україну та кривавого диктатора Владіміра Путіна.

  Відповідну заяву спортсмен зробив у коментарі для sportrg.ru. Хтей розповів, що Захід зіштовхнув “братські” країни лобами й у Росії нібито не було вибору в ситуації, що склалася, передає “Телеграф”.

  Хтей виправдовує війну в Україні турботою про майбутнє дітей.

  “Усім же очевидно: запускати те неподобство, що твориться в Україні, далі не можна було. І те, що все це там необхідно викорінювати, – факт. Я повністю підтримую нашого президента Владіміра Путіна. Очевидно ж – настав час думати про свою безпеку, про наше майбутнє, про майбутнє наших дітей”, — сказав волейболіст.

  Спортсмен вважає, що Київ за допомогою війни потрібно привести до тями і називає Україну “рідною сестрою росії”, а українців, які борються проти РФ – “вошами”.

  “Завдання очевидне: просто необхідно привести Україну до тями, щоб вона нарешті повернулася обличчям до своєї рідної сестри – росії. Захід зробив усе, щоб зіткнути братні народи, щоб почалися військові дії. І росія не могла повестися інакше.

  Але я вірю, що цей тяжкий період нашої спільної історії незабаром завершиться. Як кажуть, вошей вичистимо – і все буде добре”, – завив Хтей.

  У мережі з гнівом сприйняли коментар 40-річного волейболіста, який народився і виріс на Львівщині.

  Найсвіжіше

  Популярне