Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  Ми відбудуємо і зробимо ще кращим, ніж до війни, наш спільний дім – Україну, – Митрополит Епіфаній

  Митрополит Епіфаній перебуваючи на Львівщині, під час освячення храму, висловив впевненість у відбудові України. Він зазначив, що вона буде ще кращою, ніж до війни.

  «Нині, в часи великої скорботи і страждань для українського народу, принесених до нашого мирного дому ворогами, освячуючи цей храм і радіючи, ми тим самим також стверджуємо нашу віру в перемогу Божу, в перемогу добра і правди. Ми віримо, що як з каміння, металу, дерева та інших речей завдяки праці багатьох постав цей храм, так, з Божою допомогою, ми відбудуємо і зробимо ще кращім, ніж до війни, наш спільний дім – Україну», – сказав предстоятель ПЦУ, передає пресслужба Київської митрополії.

  Митрополит додав, що хоча Україну не легко будувати, виборювати для неї перемогу над ворогом і справедливий мир, але з Божою допомогою те, над чим трудиться, заради чого страждає наш народ – увінчається успіхом.

  Нагадаємо, предстоятель ПЦУ на Личаківському кладовищі вшанував полеглих захисників України. Також сьогодні на Львівщині предстоятель ПЦУ освятив новий величний храм у Солонківській громаді. Крім цього за останній тиждень до ПЦУ приєдналося 7 парафій УПЦ МП.

  Найсвіжіше

  Популярне