Середа, 30 Листопада, 2022
Бiльше

  Звідки на Білорусь “готувався” напад: Лукашенко нарешті відкрив “таємницю”

  Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко нарешті розповів, звідки на Білорусь “готувався” напад, але мапу не приніс.

  “Бульбофюрер” також визнав, що російські військові зайшли на Україну з території Білорусі, які нібито в той час були на “військових навчаннях”.

  Про це білоруський диктатор розповів в інтерв’ю провладному виданню Пул Первого.

  “Для чого розгорнули на кордоні чотири дивізіони. Чому? Чому ви націлилися проти нас. І ми зараз бачимо, що по нас завдали б удару ті удари. Там було дві позиції, по-моєму, там була “Точка-У”, а це понад 120 км. Росіяни завдали ударів своїми ракетами, нібито “Іскандерами”, я не пам’ятаю, для того, щоб убезпечити свої підрозділи. І тоді вони ввели 20 тис. своїх солдатів з території Білорусі, які були на навчаннях. Це був Східний округ, навіть не Західний. Це були війькові з Іркутська та Далекого Сходу. Вони булти вимушені ввести їх туди (в Україну – ред.). Ось чому з нашої території”, – виправдався Лукашенко.

  Самопроголошений президент РБ вкотре підтримав Росію в агресії та виправдав її напад на Україну. Окрім цього, Лукашенко визнав, що він є агресором, але, на його думку, “меншим, ніж НАТО”. 

  “Я підримую Росію в тому, що вас випередили. Якби військові РФ проморгали цей момент, вони були б вимушені зустріти масований удар з боку військ НАТО, не України. Зараз не Україна воює. Там воюють найманці. Так ви ще більші агресора, ніж я. Ви, НАТІвці, більші агресори, ніж білоруси”, – заявив Лукашенко.

  Найсвіжіше

  Популярне