Неділя, 17 Липня, 2022
Бiльше

  До ПЦУ приєдналась парафія у селі Липне на Житомирщині

  10 липня 2022 року, відбулися загальні збори релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ московського патріархату, с. Липне, Житомирського (Любарського) району, Житомирської області. На зборах було прийнято рішення про вихід громади з під юрисдикції московського патріарха та перехід до Православної Церкви України. Настоятель храму рішення громади не підтримав.

  Про це йдеться на сайті Житомирської єпархії ПЦУ.

  14 липня 2022 року, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія у Єпархіальному Управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії відбулася зустріч секретаря єпархії протоієрея Павла Ядчишина з представниками релігійної громади. Також у зустрічі взяли участь благочинний Любарського благочиння протоієрей Василь Зварич та юрист єпархії Ковтонюк Олексій.

  Представники релігійної громади після обговорення всіх деталей подали прохання на прийняття до складу Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ.

  З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин вручив громаді посвідчення про прийняття до складу ПЦУ.

  Станом на 14 липня 2022 року, від початку повномасштабної війни росії проти України до складу Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України від УПЦ московського патріархату перейшли 52 релігійні громади та 10 священнослужителів.

  Нагадаємо, на Київщині вже друга парафія у Віті Поштовій перейшла до ПЦУ. Також спільнота УПЦ МП на вулиці Довженка у Франківську перейшла до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне