Вівторок, 12 Липня, 2022
Бiльше

  На Франківщині УГКЦ звернеться до поліції через неправдиві звинувачення УПЦ МП

  На сайті Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (Московського патріархату) було опубілковане звинувачення про те, що в храмах УГКЦ Івано-Франківська буцімто закликають вірян захоплювати церкви Української Православної Церкви (Московського патріархату).

  В Івано-Франківсьому Архієпархіальному управлінні УГКЦ заявили, що жоден священнослужитель не чинив вищезазначених закликів, передає “Еспресо.Захід”.

  “Жоден наш священнослужитель не чинив вищезазначених закликів. Тому необґрунтовані звинувачення з боку УПЦ (Московського патріархату) розцінюємо як незрозумілий жест провокативного характеру. Через це вимагаємо негайного спростування недостовірної інформації, що приносить моральну шкоду УГКЦ та її вірним, як і всім українцям, які вже і без того сьогодні терплять жахливі наслідки від московської агресії.

  У лихоліття війни, яку, як відомо, ганебно благословив Московський патріарх Кіріл, українським церквам не слід розпалювати міжконфесійну ворожнечу, а радше об’єднатися у молитві за мир та конкретній допомозі ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та всім потребуючим”, – йдеться у заяві.

  Найсвіжіше

  Популярне