Вівторок, 12 Липня, 2022
Бiльше

  У храмі у Франківську не дали провести першу Службу Божу за українську церкву

  Пообіді восьмого липня кілька десятків франківців прийшли під Храм Різдва Христового, що по вулиці Довженка, аби провести першу Службу Божу, яка не матиме стосунку до московського патріархату.

  Вхід на територію храму закритий, під воротами зібралися також прихожани УПЦ. Вони кажуть, що тут мала бути служба, але її відмінили, передає видання «Галка».

  Громада храму Різдва Христового, що по вулиці Довженка в Івано-Франківську, стала останньою парафія московського патріархату у Франківську, що перейшла до ПЦУ.

  На першу службу, у якій не будуть прославляти московську церкву, прийшли багато людей у вишитих сорочках, вони кажуть, що представляють Греко-Католицьку та Православну Церкву України та хочуть помолитися у цьому, тепер українському храмі.

  Голова парафіяльної ради Храму Різдва Христового Юрій Мушак каже, що частина людей з парафії встигла зайти на територію до закриття воріт, і залишаються там.

  Люди під воротами вирішили розійтися. Кажуть, прийдуть сюди завтра або в інший день, аби таки провести тут Службу Божу під знаменами направду української церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне