Неділя, 10 Липня, 2022
Бiльше

  У гарнізонному храмі у Дрогобичі відслужили першу літургію

  У Дрогобичі, на місці колишнього храму “УПЦ МП”, постав гарнізонний храм імені Петра Сагайдачного. Вже цієї неділі тут відслужили першу літургію.

  Учасниками літургії стали прихожани храму, військові, зокрема ті, хто проходить лікування та реабілітацію в госпіталях, представники силових структур, військових формувань, рятувальних служб, керівництво громади. Очолив святкову літургію отець Андрій Безушко, повідомляє “Четверта студія”.

  “Понад чотири місяці ми боремося за перемогу, яка обов’язково відбудеться. Ми в цьому впевнені. Ми вчергове виборюємо своє місце під сонцем. Ми переможемо, тому що у наших венах тече козацька та князівська кров. Безперечно, що ціна висока. Але все, що дається високою ціною, довго шанується. Ми віримо, що Україна після перемоги стани наймогутнішою державою. Так само ми створюємо цей гарнізонний храм. Всі ми є свідками того, що залишилося після ординців, які тут провадили свою діяльність. Вірю, що колись цей храм буде одним з найсвітліших на Дрогобиччині”, – наголосив у своєму зверненні до учасників літургії отець Андрій.

  “Ми всі свідомі того, що війна росії проти України триває не лише чотири місяці. Ми щиро віримо і докладаємо максимальних зусиль, щоб перемогу над одвічним ворогом здобути швидко, однак маємо реалії. У нас давно була потреба у гарнізонному храмі. Як людина військова, дякую кожному, хто долучився до того, аби у Дрогобичі постав гарнізонний храм. Насамперед, дякую за рішучість громаді. Щиро сподіваюся, що наші капелани будуть провадити тут діяльність і підтримувати, в першу чергу моральний дух наших воїнів. Це важливо! Я щиро подивований скільки сьогодні зібралося людей. Гадаю, що надалі кількість прихожан лише зростатиме”, – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

  Чин літургії провели у супроводі Прикарпатського Ансамблю пісні та танцю України “Верховина”.

  Найсвіжіше

  Популярне