Субота, 9 Липня, 2022
Бiльше

  У Міноборони розробили алгоритм пошуку людей, які зникли безвісти

  У Міністерстві оборони України розповіли, до яких правоохоронних органів і організацій слід звертатися для пошуку осіб, які зникли безвісти, повідомляє Детектор.media.

  Насамперед у військовому відомстві рекомендують зареєструвати цей випадок, аби було визнано факт зникнення людини:

  ▪ Якщо громадяни не мають інформації про місце перебування родича, то вони можуть звернутися до Національного інформаційного бюро за коротким номером 1648, міським номером (044) 287-81-65 чи заповнити відповідну форму для запитів на сайті nib.gov.ua.

  ▪ Також можна звернутися із заявою про розшук особи, зниклої безвісти до найближчого територіального органу Національної поліції України, надіслати запит поштою, зателефонувати на телефон 102 (цілодобово) або на телефон гарячої лінії (0894) 200-18-67.

  ▪ Отримана заява реєструється в журналі Єдиного обліку та вносяться відомості до ЄРДР для здійснення органами Національної поліції досудового розслідування за ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою “зниклий безвісти”, про що протягом 3 днів інформується Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

  ▪ Розшук особи, зниклої безвісти, припиняється не пізніше ніж через три дні з дня встановлення місця перебування особи, зниклої безвісти за особливих обставин, місця поховання чи місцеперебування останків такої особи з повідомленням про це її близьких родичів та членів сім’ї, а також заявника, якщо заявник не є близьким родичем та членом сім’ї.

  Найсвіжіше

  Популярне