Понеділок, 27 Червня, 2022
Бiльше

  Глава УГКЦ закликав всіх людей доброї волі стати на бік України

  Закликаю всіх людей доброї волі стати на бік України. Немає третьої позиції: ти захищаєш або людину та її життя, або вбивцю, агресора і те, що несе смерть. Я сьогодні запрошую кожного, хто мене чує, зробити правильний вибір. Христос каже: «Вибери життя!». Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 93-й день протистояння України російській військовій агресії.

  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  «Ворог поновлює обстріли мирних міст і сіл України, стираючи їх із лиця землі. Впродовж останньої доби знову загинуло багато людей в Україні. Особливо зухвалим був обстріл мирного Харкова, у якому загинуло щонайменше восьмеро людей і було багато поранених. Ми, християни, та люди доброї волі огортаємо своєю любов’ю, повагою, молитвою, працею, допомогою всіх тих, що потерпають від цієї жахливої війни», – констатував Предстоятель УГКЦ.

  Моральним обов’язком кожного християнина, наголосив Глава УГКЦ, є захищати життя від зачаття до природної смерті людини.

  «Коли хтось обороняє щось інше, зокрема те, що вбиває, нищить, руйнує людське життя, той стає співучасником вбивства, злочину, руйнування, тобто гріха, насіння смерті», – підкреслив Предстоятель УГКЦ.

  «Ми в Україні переживаємо тепер справді трагічні часи – ми обороняємо життя, – констатував Глава УГКЦ і додав: – Українське військо захищає життя і мир звичайних, цивільних людей. Тому абсолютно не прийнятною є поведінка людей, які обороняють, виправдовують тих, хто несе смерть, які благословляють війну, зокрема війну в Україні, заохочують до неї і сприяють їй».

  На його переконання, сьогодні сумління кожної чесної людини – на боці стражденних людей в Україні. Бог благословляє тільки таку діяльність, яка обороняє людину. Тому сьогодні дуже образливою для нас є політика, чи то церковна, чи міжнародна, яка захищає та підтримує інтереси агресора.

  Найсвіжіше

  Популярне