Неділя, 29 Травня, 2022
Бiльше

  “Ці єпископи протухли, потрібні нові”, – науковець про Синод УПЦ МП

  Єпископи УПЦ МП на 78 день війни нічого не зрозуміли і ні в чому не покаялися. Тому – ці єпископи протухли, треба вибирати наступних.

  Про це написав у своєму коментарі за підсумками рішень Синоду УПЦ МП релігієзнавець Юрій Чорноморець.

  “Маю надію тепер всі зрозуміють, чому наші та навіть російські релігійні аналітики говорять:

  1.Заборона МП в Україні рішенням РНБО;

  2.Заборона служіння та діяльності єпископату МП в Україні в подальшому.

  3.Свобода самовизначення для громад і священників.

  Ці єпископи на 78 день війни нічого не зрозуміли і ні в чому не покаялися. Систематична інформаційна війна проти України була ними вчора знову поновлена. Тому – ці єпископи протухли, треба вибирати наступних”, – зазначив науковець.

  Нагадаємо, 12 травня відбувся Синод УПЦ МП, на якому єрархи РПЦвУ просили генпрокурора і президента втрутитись, щоб місцева влада не примушувала їх розірвати зв’язків із Росією. Також УПЦ МП звинуватила Порошенка і ПЦУ в створенні приводу для вторгнення Росії.

  Також джерела з середовища УПЦ МП на умовах анонімності повідомляють, що текст рішень Синоду РПЦвУ був готовий ще напередодні. Крім цього релігійний експерт Олександр Єфременко заявив, що «Рішення Синоду “УПЦ” мп — про відсутність рішення». Він запевнив, що рішення Синоду передбачають, за будь-яку ціну, збереження цілісності структури УПЦ МП і збереження підпорядкування Кремлю.

   

  Найсвіжіше

  Популярне