П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Нехай життя переможе смерть, а добро подолає зло: привітання політиків і військових з Великоднем

  Цього року українці святкують Великдень не так, як завжди. Замість “Веселих свят” ми тепер бажаємо спокійних та мирних. Однак потрібно пам’ятати, що Великдень – свято перемоги життя над смертю та добра над злом.

  З цим великим світлим святом українців привітали політики, чиновники та військові. Хто та як привітав українців з Великоднем – читайте далі.

  Привітання від політиків та чиновників

  Олена Зеленська

  Перша леді Олена Зеленська привітала тих, хто сьогодні святкує Великдень лаконічно, наголосивши, що добро завжди перемагає зло.

  Світло розсіє темряву. Життя подолає смерть. Правда зупинить брехню. Добро переможе, – наголосила Зеленська.

  Крім того, перша леді побажала перемоги добра та світла. Зокрема усім тим, хто працює для нашої перемоги.

  Руслан Стефанчук

  Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підкреслив, що цього року Великдень припав рівно на другий місяць героїчної боротьби проти російських загарбників. Спікер парламенту побажав усім українцям божого захисту та звернувся до наших захисників на фронті та тих, хто був змушений покинути свою домівку. Стефанчук підкреслив, що нас усіх об’єднує любов до батьківщини, віра в перемогу та Збройні Сили.

  Нехай Благодатний Вогонь буде в серці кожного українця та оберігає наші долі від опіків. Й осяє кожну душу, кожну домівку, родину, всю Україну та об’єднає Божим миром. Хай на зміну ери байдужості прийде ера милосердя, взаємоповаги та людяності, – наголосив Стефанчук.

  Денис Шмигаль

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що цього року Великдень як ніколи наповнює нас вірою в перемогу життя над смертю. Глава уряду побажав українцям сили та витримки у цей нелегкий час.

  Наші захисники та весь героїчний народ сьогодні об’єднався, аби дати відсіч окупантам, що безбожно вдерлися на нашу рідну святу землю. І нехай цей день Христового Воскресіння сповнює нас силою та витримкою,
  – наголосив Шмигаль.

  Глава уряду наголосив, що українцям потрібно зберегти єдність та незалежну Україну для наступних поколінь. Денис Шмигаль побажав, щоб від сьогодні почався період миру та злагоди в Україні.

  Сергій Гайдай

  Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай зазначив, що зазвичай мешканці області на Великдень ходили освячувати паску до храмів, та цього року у святинях “побували окупанти”, адже 7 церков в області знищені.

  Гайдай наголосив, що з 2014 року вірян усіх конфесій єднала молитва за мир в Україні. Та тепер перемога добра над злом та світла над темрявою вже не релігійні категорії, а абсолютно реальні.

  Попри війну голова ОВА побажав українцям та зокрема мешканцям Луганщини, зберегти у серцях любов та віру.

  Нехай, попри усі жахи війни, у наших душах завжди панують любов, щирість та спроможність співчувати одне одному, а Отець Небесний допомагає кожному гідно пройти усі випробування долі. Вірте, ми усе здолаємо та обов’язково переможемо, адже з нами Господь та Наші Захисники,
  – наголосив Гайдай.

  Олег Синєгубов

  Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов також відзначив те, що на Великдень припав 60-ий день повномасштабного російського вторгнення та героїчної боротьби українців.

  Синєгубов побажав українцям, зокрема мешканцям Харківщини, зберегти впевненість та віру.

  І як би не було складно нам сьогодні, свято Великодня дає нам впевненість та віру, що Україна обов’язково переможе! Життя переможе! Адже правда і справедливість на нашому боці, – наголосив Синєгубов.

  Максим Козицький

  Голова Львівської ОВА Максим Козицький закликав українців вірити у Бога, у перемогу та наше військо. Також Козицький подякував українським захисникам.

  Вірте в Бога, вірте в Україну, вірте в українське військо і вірте у власні сили. Перемоги нам і миру. Дякую українському війську та дякую українському народу. Все буде Україна, – наголосив Козицький.

  Ігор Терехов

  Мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що цього року мешканцям міста, як і всім українцям доводиться святкувати Великдень в умовах війни, адже на нашу землю прийшли загарбники. Однак ми неодмінно переможемо, бо інакше бути не може.

  Я щиро вірю, що ми переможемо в цій війні, і ворог буде повалений. Інакше і бути не може, адже правда на нашому боці! Ми разом відстоюємо своє життя та честь, свою свободу та своє майбутнє. Я знаю, що місто Харків, як і вся Україна, відродиться подібно до Христа і заживе нормальним, щасливим життям,
  – наголосив Терехов.

  Людмила Денісова

  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наголосила, що вірить у перемогу України над темрявою та у всіх українців. Омбудсмен побажала українцям того, про що ми зараз і справді думаємо найбільше – миру.

  Я вірю, що Україна переможе темряву, постане з руїн і буде ще прекраснішою, ніж до війни! Я вірю в кожного з вас, хто всіма силами наближає нашу перемогу! Бажаю нашій великій сім’ї України, миру і добра, – наголосила Денісова.

  Микола Лукашук

  Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук зазначив, що вся країна з нетерпінням чекає на звістку про те, що Україні вдалося перемогти темряву.

  Мир в державі обов‘язково настане. Наші захисники роблять для цього все можливе і неможливе. Шана і низький уклін кожному українському воїну,
  – наголосив Лукашук.

  Міністерство соціальної політики

  У Мінсоцполітики також не оминули того, що крім Великодня, сьогодні минає уже 2 місяці української боротьби. Це 2 місяці стійкості та випробувань. Однак переможе життя, переможе Україна.

  Великдень – це перемога правди над неправдою, життя над смертю, надії над безнадією. Життя переможе! Українці знають, що за нами перемога – справжня сила духу, незламність та сміливість переможуть, – наголосили в Мінсоцполітики.

  Найсвіжіше

  Популярне