Субота, 21 Травня, 2022
Бiльше

  У Маріуполі російський окупант вистрелив в обличчя 11-річній дівчинці, вона чудом вижила (відео)

  У блокадному Маріуполі російський окупант напав на 11-річну дівчинку – нелюд вистрелив дитині прямо в обличчя. Дівчинка вижила та проходить реабілітацію – вже 9 днів як вона перебуває в безпеці.

   

  Про це повідомило британське видання CNN, кореспондент якого особисто відвідав дитячу поліклініку в Україні.

  Куля пройшла через щелепу і травмувала корінь язика. Дівчинка не може голосно говорити – через потрапляння кулі пошкодилися голосові зв’язки.

  Повідомляється, що дитина потрапила під обстріл 16 березня, коли разом із мамою, сестрою та бабусею намагалася покинути блокадний Маріуполь. Вони їхали в автівці людей, які допомагають евакуацією, але на одному з блокпостів поблизу Василівки вони наткнулися на російських окупантів.

  Росіяни без попередження відкрили вогонь по цивільних, після чого зупинили автомобіль, змусили всіх вийти і почали погрожувати. Люди зупинилися та виходили з піднятими руками, проте окупантів не цікавило, що вони цивільні – один із солдатів вистрілив дівчинці в обличчя.

  Все ж, окупанти дозволили відвезти закривавлену дівчинку до лікарні у Запорізькій області.

  Дівчинка раніше займалася гімнастикою. Зараз же вона ледь може ходити – окупанти завдали непоправної шкоди її здоров’ю.

  Зараз дівчинка перебуває разом зі своїми батьками у бомбосховищі однієї з лікарень разом з іншими дітьми – немовлятами та підлітками.

  Найсвіжіше

  Популярне