Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Війська РФ налаштовують на завершення війни в Україні до 9 травня — Генштаб

  Серед особового складу ЗС Росії проводять пропагандистську роботу з приводу того, що війну в Україні необхідно завершити до 9 травня 2022 року.

  Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних сил України станом на 18:00 24 березня.

  У відомстві зазначили, що попри значні втрати та деморалізований особовий склад військово-політичне керівництво РФ не відмовляється від продовження війни проти України. Зазначається, що переважна більшість медичних установ Росії в населених пунктах неподалік території України, зайняті пораненими російськими військовими.

  У терміновому порядку Росія вживає заходів для відновлення боєздатності військових частин повітряно-десантних військ, що зазнали критичних втрат як в живій силі, так і в бойовій техніці. Також російські війська стикаються з величезними труднощами при спробах встановити бутафорську проросійську владу в захоплених населених пунктах з-поміж зрадників та колаборантів, оскільки не мають підтримки з боку місцевого населення.

  Крім того, у невизнаній Придністровській Молдавській Республіці російські куратори місцевої влади поширюють чутки про втягування Придністров’я у війну з Україною.

  У місті Докучаєвськ Донецької області росіяни створили фільтраційний табір для людей, які намагаються залишити Маріуполь. Із затриманими каральні органи ФСБ РФ проводять так звані фільтрувальні заходи.

  У районах населених пунктів Кремінна та Рубіжне зафіксовано факти насильної евакуації росіянами громадян України та вивезення їх на територію Воронезької області.

  У деяких населених пунктах Чернігівської області російські військові вилучають трактори у місцевих аграріїв. Сільгосптехніку вони використовують для евакуації своєї підбитої техніки.

  У Харківській області батальйонно-тактична група зі складу 59-го танкового полку Західного військового округу, яка діяла у напрямку Харкова, потрапила під вогонь української артилерії. Росіяни зазнали значних втрат у живій силі та техніці.

  Найсвіжіше

  Популярне