П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Очільник РПЦ Кіріл та Моспатріархат – співучасники путінських злочинів, – речник ПЦУ

  В історії РПЦ були Предстоятелі, які боялися Бога і виступали проти несправедливої війни. Нинішний очільник РПЦ – Кіріл більше боться тирана, аніж гріха.

  Про це у себе на Фейсбуці написав речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря).

  “Після перегляду виступу Путіна в Москві – якась стійка асоціація з мітингом на підтримку Чаушеску. Там теж почалося зі свисту, через що було зупинено пряму трансляцію.

  Але більш цікавим для мене є те, що протягом короткого виступу він постійно покликався на релігійну мотивацію і закінчив взагалі псевдосвятим адміралом Ушаковим, якому навіть на «іконі» написали не щось релігійне, а про «славу Росії»”, – зазначив єрарх.

  За його словами, саме верхівка РПЦ вкладала в голову Путіну цю псевдорелігійну маячню.

  “Ці намагання прикритися релігією цікаві не самі собою, а у контексті відповідальності РПЦ за все, що відбувається. Адже верхівка МП всю цю маячню старанно плекала в голові Путіна. І зараз, коли він тягне Росію (їм байдужа Україна, але власна держава не повинна би бути також байдужа) до катастрофи – Моспатріархія не лише не заперечує маячню в голові свого президента, але й активно підтримує її.

  Отже, Московська Патріархія та особисто її глава Кіріл Гундяєв – співучасники злочину”, – заявив речник ПЦУ.

  “Хотів би нагадати, що святий митрополит Филип Количєв, скинений з кафедри царем Іваном Лютим за протест проти терору, був задушений Малютою Суратовим за те, що категорично відмовився благословити царя йти воювати з Новгородом.

  Отже історя РПЦ знає чесних очільників, які боялися Бога і гріха, а не тирана. Але чи справді вірить в Бога нинішній глава МП — велике питання”, — наголосив архиєпископ Євстратій.

  Найсвіжіше

  Популярне