Середа, 18 Травня, 2022
Бiльше

  У Росії спалили військкомат, щоб призовників не відправили на війну в Україну (відео)

  В Росії спалили військкомат, щоб призовників не відправили на війну в Україну.  Людина, яка влаштувала пожежу, знімала все на відео. Чоловік хотів знищити архів з особистими справами призовників.

  Своїми мотивами росіянин анонімно поділився в одному з Telegram-каналів.

  Він підпалив військкомат у місті Луховиці Московської області. Крім цього, чоловік пофарбував ворота біля будівлі в кольори прапора України і нібито написав, що “не піде вбивати братів”. Він облив фасад військкомату бензином, розбив вікна і кидав у них коктейлі Молотова.

  “Метою було знищити архів з особистими справами призовників, він розташовується в цій частині. Це має завадити мобілізації в окрузі. Сподіваюся, що не побачу своїх однокласників в полоні або списках загиблих”, – розповів Палій.

  Він також вказав, що хоче надихнути своїм вчинком протестувальників у РФ. Вони повинні бути рішучішими, вважає росіянин. Якщо люди будуть активніше висловлюватися проти війни в Україні, зазначив Палій, це ще сильніше зломить дух російської армії і уряду.

  “Нехай… знають, що власний народ їх ненавидить і буде їх гасити. У них скоро земля почне горіти під ногами, пекло чекає і вдома”, – заявив росіянин.

  Найсвіжіше

  Популярне