Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Російський бізнесмен оголосив нагороду в 1 мільйон доларів США за Путіна

  Нагорода у розмірі одного мільйона доларів США за арешт злочинця Владіміра Путіна була запропонована російським підприємцем Алєксом Конанихіним, який заявив, що Путін прийшов до влади підриваючи багатоквартирні будинки в Росії, а сьогодні продовжує вторгнення на територію України.

  Про це пише CursorInfo з посиланням на сторінки бізнесмена у соцмережах.

  «Я обіцяю виплатити 1 000 000 доларів офіцеру (офіцерам), які, виконуючи свій конституційний обов’язок, арештують Путіна як воєнного злочинця у відповідності до російського та міжнародного законодавства», – підкреслив Конанихін.

  Бізнесмен додав, що Путіна не можна вважати президентом РФ, оскільки він прийшов до влади внаслідок спецоперації з підриву житлових будинків в Росії, а потім він скасував вільні вибори та вбив своїх опонентів.

  «Як етнічний росіянин і громадянин Росії вважаю своїм обов’язком сприяти денацифікаціі Росії. Я продовжу надавати свою допомогу Україні в її героїчних зусиллях протистояти натиску путінської орди», – додав Алєкс Конанихін.

  Дописи російського підприємця супроводжувались зображеннями Путіна з написом: «Розшукується: живим або мертвим. Владімір Путін за масове вбивство».

  Фото: news.bigmir.net

  Найсвіжіше

  Популярне