Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  “Легкої прогулянки” не вийшло”: в ЗСУ розповіли про ситуацію в Україні і “прозріння” окупантів

  Сухопутні війська Збройних сил України оприлюднили оперативну інформація щодо російського вторгнення в Україну станом на 12:00 годину 2 березня.

  Як йдеться у повідомленні Сухопутніх військ ЗСУ, українські військові на окремих напрямках починають перехоплювати ініціативу у російських окупантів.

  “Ворог намагається втримати боєздатність своїх підрозділів розуміючи, що “легкої прогулянки” не вийшло. Він намагається уникати прямих зіткнень не тільки з українським військом але й цивільними мешканцями, які блокують рух його колон. На території України перестає діяти російська пропаганда і “освободітєли” усвідомлюють, що їх тут ніхто не чекав“, – інформують в ЗСУ.

  На Волинському напрямку противник втратив ініціативу та активних дій не проводить.

  На Поліському напрямку російські окупанти продовжують просування в напрямку Макарів – Брусилів – Фастів та частиною сил – на Київ.

  На напрямках на Малин та Ірпінь втратили наступальний темп, зазнали значних втрат та зупинені на невигідних рубежах.

  На Чорнобильському напрямку, ворог намагався розвинути наступ у напрямку Демидів та Ірпінь, але також втратив наступальний потенціал, зупинений.

  На Житомирщині – намагається розмістити передові підрозділи в районах населених пунктів Гореничи, Шпитьки, Петрушки.

  Одночасно, противник розгортає польові та логістичні табори в районах населених пунктів Бородянка, Катюжанка, Гавронщина.

  На Сіверському напрямку ворог зі складу 1 танкової армії та 20 загальновійськової армії ЗС РФ, що вів наступальні дії у напрямку Краснограда та Ізюма з метою створення умов для оточення угруповання об’єднаних сил, поніс втрати та зупинений на рубежах Богодухів, Чугуїв, Шевченкове.

  На Чернігівському напрямку противник зупинений.

  На Ніжинському напрямку – здійснив переміщення у напрямку Нова Басань, Козелець.

  На Донецькому напрямку противник силами 1, 2 АК та 8 армії основні зусилля зосередив на меті виходу до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Мети не досягнув, блокувати Маріуполь не зміг.

  На півдні противник вдається до спроб продовжити наступ у напрямку Запоріжжя, частиною сил – на Маріуполь.

  У Чорноморській операційній зоні російські окупанти продовжують підготовку до проведення морської десантної операції на Чорноморське узбережжя України (райони Затока, Одеса). Відзначено розгортання корабельних груп флоту у відкритому морі.

  “Ворог деморалізований та продовжує нести втрати в особовому складі та техніці. Російська пропаганда тріщить по швах! Разом переможемо! Слава Україні!”, – підсумували в Сухопутніх військах ЗСУ.

  Найсвіжіше

  Популярне