Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  В Україні вперше проводять урок медіаграмотності для школярів

  17-18 лютого у всіх школах України вперше проходить Всеукраїнський урок з медіаграмотності. За його словами, такий урок відбудеться вперше в нашій країні.

  Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Телеграм-каналі.

  “Сьогодні та завтра у всіх школах країни відбудеться всеукраїнський урок з медіаграмотності. Вперше в Україні. Урок не просто символічний. Наразі інформаційні атаки з боку РФ відбуваються щодня. Ми – в епіцентрі дезінформації”, – написав він.

  Організатором даної ініціативи став Національний проект “Фільтр” при Міністерстві культури та інформполітики спільно з Міністерством освіти і науки.

  Для навчальних закладів підготували спеціальні навчальні матеріали з медіаграмотності, розміщені на онлайн-платформі проекту filter.mkip.gov.ua.

  Медіаграмотність – один з ключових навичок, яким можуть користуватися всі люди, починаючи з дитинства. Для того, щоб запобігти поширенню маніпуляцій, фейків. І, звичайно, для розвитку інформаційної гігієни, критичного мислення і внутрішнього фільтра споживання інформації. Медіаграмотність-одна з найбільш ефективних захистів від дезінформації.

  Найсвіжіше

  Популярне