Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  У далекобійника з Тернопільщини вервичка в авто закровоточила в дорозі

  Про Господнє диво, яке спостеріг її син, повідомила на своїй Facebook-сторінці довголітня очільниця культурної галузі Чортківського району, а нині – начальниця гуманітарного відділу Чортківської РДА, заслужений діяч мистецтв України Галина Чайківська.

  «Мій син працює далекобійником і зараз знаходиться за кордоном. У кабіні його фури завжди перебуває вервиця Божого Милосердя (придбана в Зарваниці), щоб Господь та Матір Божа охороняли його в дорозі. Щоденні молитви і читання Біблії дає йому силу торувати шлях дорогами Франції, Данії, Німеччини та інших країн», – повідомила пані Галина, повідомляє Чортків.City.

  За її словами, одного ранку її син поглянув на вервичку і побачив, що вона кровоточить.

  «Спочатку здивувався, тоді довго придивлявся і застеріг, що на ній щораз більше з’являється такої рідини у вигляді крові. Помолився, зняв вервичку і, коли поклав на салфетку, на ній залишились сліди (плями). Взяв у руки та відчув цю рідину. І зрозумів, що це – неймовірна Сила Божа, це – Небесний Знак. Кровоточила протягом цілого дня», – наголосила Галина Чайківська.

  Священник чортківського храму Святої Покрови отець Андрій Левкович прокоментував це явище.

  «Господь скріпляє, можливо, й застерігає нас, час покаже. Однозначно, потрібно посилювати свої молитви за мир і спокій в світі» – пояснив душпастир.

  «Вервичка припинила кровоточити, проте сліди крові на ній так і залишаються», – повідомила Галина Зеновіївна.

  А ще розповіла, що й собі зверталася за розтлумаченням сенсу того, що трапилось, до священників, яких в їхній родині аж троє, а також – до отця-декана Чортківського деканату ПЦУ отця Михаїла Левковича. Отримана відповідь від всіх схожа: це – знак благодаті для власника вервички-оберегу. Можливо, Господь в такий спосіб попереджає про щось. Бо ж дано нам у Святому Письмі: «Прийдіть до Мене, всі втомлені та обтяжені, і Я заспокою вас…» (Мт. 11, 29).

  Найсвіжіше

  Популярне