Четвер, 6 Жовтня, 2022
Бiльше

  У Вашингтоні відбувся «круглий стіл», присвячений релігійній свободі в Україні

  В Українському домі у Вашингтоні 10 лютого відбувся «круглий стіл» на тему «Релігійні переслідування на окупованих територіях Донбасу та Криму».

  Захід відбувся в рамках візиту делегації з України для участі в Українській молитовній вечері.

  «Круглий стіл» зібрав представників найбільших правозахисних організацій США у сфері релігії та свободи слова, таких як International Religious Freedom, ADF international, Baptist World Alliance, повідомляє «Слово про слово».

  Семюель Браунбек, посол США з питань міжнародної релігійної свободи (2018-2021), який дуже добре знає про ситуацію в Україні та неодноразово відвідував Київ, сказав: «Релігійна свобода є фундаментальним правом, а не предметом обговорень чи шантажу. На жаль, в часи агресії, Росія показує своє справжнє, недемократичне обличчя, і це потрібно зупинити. Тому ми тут, проводимо цю робочу зустріч».

  Єпископ Союзу Євангельських Християн-Баптистів Ігор Бандура доповів про складну ситуацію зі свободою слова на непідконтрольних Україні територіях, особливо в Криму, де Церкви перебувають під загрозою масових переслідувань, та закликав підтримати Україну в цій складній ситуації.

  Анатолій Урбанський народний депутат України закликав відстоювати свободу слова в Україні та реальну підтримку церков: «Якщо буде більше церков, то буде менше тюрем».

  Речниця Сенату США Сьюзан Очіпіні розповіла про підтримку США та Сенату та про плани посилити роль США у забезпечені свободи слова.

  Найсвіжіше

  Популярне