Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав Українську військово-медичну академію з річницею заснування

  Військовий капелан протоєрей Олег Скнар 14 січня 2022 року відвідав урочисті заходи з нагоди 29-ої річниці заснування Української військово-медичної академії.

  За час існування цього навчального закладу у його стінах підготовлено понад 3,5 тисячі висококваліфікованих медичних фахівців, як для ЗС України, так і інших військових формувань (Прикордонні війська, Повітряні сили, Національна гвардія), повідомляє пресслужба Православної Церкви України.

  З перших днів російської агресії, у складі лікарсько-сестринських бригад, груп підсилення і мобільних госпіталів, випускники та слухачі академії рятували життя пораненим та травмованим захисникам України.

  У вітальному адресі, який зачитав протоєрей Олег Скнар, до науково-педагогічних працівників військово-медичної сфери та слухачів Академії зі словами привітання звернувся Предстоятель помісної Української Православної Церкви Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

  «У час, коли на сході України точиться війна, на ваші плечі лягли непрості виклики та обов’язки. Однак переконаний, що професіоналізм, самовідданість та патріотизм допоможуть вам і надалі виховувати достойних військових медиків і рятувати життя захисників України.

  Бажаю, щоби слово Боже та спасительні настанови Христа завжди залишались дороговказом на життєвому шляху вашого колективу та вихованців.

  Нехай благодать Господня надихає вас і наповнює серце любов’ю, щирістю та надією, захистить від життєвих негараздів, допоможе у служінні й здійсненні добрих задумів», – зокрема йшлося у привітанні Його Блаженства.

  Найсвіжіше

  Популярне