Четвер, 27 Січня, 2022
Бiльше

  “Духовному фронту України” виповнилось три роки

  Наша ініціатива постала після Об’єднавчого Собору Українського Православ’я як інформаційний ресурс, що популяризує незалежне від Москви Українське Православ’я, а також викриває антиукраїнську пропаганду Кремля та РПЦ.

  За цей час ми написали понад 10 000 статей, наші публікації виходять грецькою та англійською мовами. Зараз ми розвиваємо відеонапрямок.

  Наша команда тісно співпрацювала з пресслужбою Вселенського Патріархату під час візиту Його Всесвятості Вселенського патріарха Варфоломія до України на 30-ту річницю незалежності України. Засновника “Духовного фронту” Олександра Єфременка та інших членів команди особисто відзначив Вселенський патріарх Варфоломій.

  “Духовний фронт” також висвітлював візит Вселенського патріарха до США та Греції, численні зустрічі Його Всесвятості із керівництвом цих країн.

  Ми розповідали про всі деталі та нюанси визнання Православної Церкви України іншими Помісними Церквами.

  Ми розповідали про переходи громад до ПЦУ та проблеми, з якими вони стикалися. Ми викривали побрехеньки РПЦвУ про “захоплення”, “гоніння” чи “незаконну реєстрацію”.

  “Духовний фронт України” постійно стежить за ситуацією на тимчасово окупованих територіях. Ми розповідали про злочини окупантів, про колаборантство “УПЦ МП” з окупантами.

  Ми відстежуємо дії агресора в релігійній та гуманітарній сферах під час цієї гібридної російсько-української війни.

  “Духовний фронт” постійно стежить за діями філії Московського патріархату в Україні. Ми писали про спротив РПЦвУ законам про унормування назви, про колабораціонізм, про капеланство, про участь РПЦвУ в кампанії з підриву заходів уряду України з подолання пандемії коронавірусу.

  Ми неодноразово доводили у своїх публікаціях, що РПЦ в Україні є частиною Московському патріархату і виконує всі вказівки з Москви.

  “Духовний фронт” аналізував всі спроби Кремля та РПЦ посіяти розкол у Світовому Православ’ї, створити проблеми в тих Помісних Церквах, що визнали ПЦУ та атакувати першість Вселенського Патріархату.

  Ми й надалі будемо про все це писати. Дякуємо, що читаєте і дивитеся нас. Слава Україні!

  Найсвіжіше

  Популярне