Понеділок, 22 Листопада, 2021
Бiльше

  У Києві відкривають центр вакцинації у мечеті

  23 листопада 2021 року відкриється центр вакцинації населення проти COVID-19 в мечеті “Ар-Рахма” в місті Києві.

  Подію відвідають перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда та Шейх Хасан Ахатов імам-хатиб мечеті “Ар-Рахма”, повідомляє пресслужба МОЗ.

  Центр працюватиме щодня з 9 до 16 години. Вакцинуватися тут зможуть усі охочі віком від 18 років, а також підлітки віком 12+ за наявності в них усіх рутинних щеплень згідно з календарем профілактичних щеплень.

  Вакцинацію від COVID-19 в Україні підтримують представники різних конфесій. Власним прикладом долучитися до вакцинації вірян вже закликали Верховний Архієпископ Києво-Галицький, Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) Святослав, Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря (Православна Церква України) Лаврентій.

  Зробити щеплення від коронавірусної хвороби вірянам радять предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній, Головний Рабин міста Києва Йонатан Бін’ямін Маркович, голова Ради Федерації єврейських громад в Україні Рабин Майєр Цві Стамблер та інші релігійні лідери.

  7 листопада 2021 року в Києві відкрили центр вакцинації в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне