Четвер, 9 Грудня, 2021
Бiльше

  Два монастирі на Афоні підтримали ПЦУ: Український народ повинен мати свою Церкву

  Настоятелі двох монастирів Святої Гори Афон – Пантократора і Ксенофонта – підтримали автокефалію Православної Церкви України і заявили, що український народ повинен мати свою Церкву, незалежну від інших держав.

  Про це розповів священник Віктор Мартиненко, який перебував на Афоні у складі паломницької групи на початку листопада, передає Релігійна правда.

  «Ігумени – і Олексій, і Гавриїл – запевняли у своїх промовах у цілковитій підтримці і молитві за Україну, за Українську Церкву і наголошували на тому, що це природній стан речей, коли народ має свою Церкву. І те, що було до того, це було неправильно. Народ повинен мати свою Церкву, незалежну від інших держав», – переповів отець Віктор слова ігуменів.

  Крім того, 7 листопада митрополит ПЦУ Олександр (Драбинко) очолив службу у Соборному храмі монастиря Ксенофонт, а отець Олексій і братія співслужили йому. Це ще раз засвідчило видиме євхаристійне єднання між Афоном і ПЦУ.

  Нагадаємо, афонський монах відповів на закиди єпископа РПЦвУ Віктора (Коцаби) в сторону Вселенського патріарха. Також ми писали про паломництво вірян Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ на Афон.

  Найсвіжіше

  Популярне