Понеділок, 18 Липня, 2022
Бiльше

  «Вогонь запеклих не пече»: Архієпископ ПЦУ Нестор освятив пам’ятник артилеристам 44-ї артбригади

  9 вересня 2021 року 44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола відзначила сьому річницю з дня створення. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор Православної Церкви України, голова єпархіального відділу військового духовенства, старший військовий капелан Тернопільської області протоієрей В’ячеслав Кізілов, капелан 44-ї артбригади протоієрей Володимир Андрухів, представники капеланства єпархії освятили пам’ятник, присвячений воїнам-артилеристам, котрі загинули, захищаючи Батьківщину від російського агресора на Сході України.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Архієпископ Нестор у співслужінні духовенства також звершив богослужіння за спокій душ полеглих за Україну героїв. На пам’ятнику викарбувані всі 15 прізвищ воїнів 44 артбригади.

  У центрі скульптури, що зображує архістратига Михаїла, викарбуваний девіз артилеристів – «Вогонь запеклих не пече». З тильної сторони пам’ятника витесано силует скорботної матері, яка в тилу чекає свого сина з війни.

  Вітаючи артилеристів з нагоди 7-ї річниці створення бригади, архієпископ Нестор подарував ікону і вручив військовим медалі за жертовність і любов до України. В урочистостях також взяли участь командувач військ оперативного командування «Захід» полковник Сергій Літвінов, представники державних органів влади, місцевого самоврядування, патріотичних громадських організацій, волонтери, меценати.

  Найсвіжіше

  Популярне