Субота, 9 Липня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ заклав камінь під будівництво храму на цілющому джерелі на Львівщині

  У день свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, 13 вересня Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, в рамках Першосвятительського візиту до Львівсько-Сокальської єпархії, очолив Божественну літургію на цілющому джерелі у присілці Заглина (село Монастирок) – місці чудесного явлення Божої Матері.

  Це щорічне богослужіння відбувається в рамках прощі, що традиційно звершується до цього святого місця в день відпустового свята, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  За літургією предстоятелю ПЦУ співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, священники єпархій, що прибули на святкування, звершуючи духовну опіку над своїми парафіянами.

  Після прочитання Євангелія митрополит Епіфаній виголосив проповідь. Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення коронавірусної пошесті.

  Слова вдячності Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію висловив очільник Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященний митрополит Димитрій.

  Після богослужіння відбулося закладення наріжного каменя під будівництво храму на честь Покладення чесного пояса Божої Матері.

  Насамкінець Його Блаженство з єрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері «Царице моя, Преблагая…» та випили джерельної води.

  Найсвіжіше

  Популярне