Вівторок, 18 Січня, 2022
Бiльше

  У столиці влаштували концерт подяки військовим медикам (відео)

  На галявині Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» відбувся концерт симфонічного оркестру «Київ-Класик», який виступив разом із солістками-працівницями шпиталю, повідомляє Главком з посиланням на «Вечірній Київ».

  Зокрема, лікар Оксана Белозьорова, підполковник медичної служби, заспівала «Чорнобривці». Також виступали медична сестра Алла Павлюкова та радниця начальника центру з гендерних питань Ольга Добровольська. Для них грав симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом народного артиста України, Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка.

  «Символічно, що великий міжнародний проєкт подяки лікарям світу, які мужньо протистоять таким глобальним викликам як пандемія Covid-19, ми розпочинаємо з концерту саме для українських військових медиків. Адже військові лікарі завжди на передовій боротьби з найскладнішими загрозами, відстоюють життя наших військових, і ми прагнемо висловити солідарність, свою шану та вдячність мовою музики», – зазначив Герман Макаренко і додав, що музика лікує душу в той час, коли медики лікують тіло.

  Найсвіжіше

  Популярне