Вівторок, 18 Січня, 2022
Бiльше

  Проректор з наукової роботи Коломенської семінарії РПЦ перейшов у ПЦУ – медіа

  Єромонах Тимофій (Ясеницький), доктор церковної історії, проректор з наукової роботи Коломенської духовної семінарії відсвяткував День знань у Києві, під керівництвом предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія.

  Про це повідомив телеграм-канал “Церквач” з посиланням на Київську православну богословську академію.

  Скріншот

  Ще в червні 2021 року єромонах Тимофій брав участь в роботі кандидатської спеціалізованої вченої ради Загальноцерковної аспірантури і докторантури (ОЦАД), яку очолює митрополит РПЦ Іларіон (Алфєєв).

  Причиною репатріації Тимофія (він народився в Україні) автори телеграм-каналу назвали недавню реформу Московської обласної єпархії РПЦ.

  “Ясеницький віддавав сили науці, але вона взаємністю не відповідала – заробляти на життя він їздив до Подольська, де за домовленістю з благочинним здійснював богослужіння і треби, отримуючи за це якісь гроші. Завдяки квітневим реформ патріарха Кіріла, Коломна і Подольск виявилися в різних єпархіях. А Тимофій – без засобів до існування”, – говориться в повідомленні.

  “Поки одні богослови в Москві клянуть ПЦУ і патріарха Варфоломія, інші спокійно переходять до Епіфанія і там працюють. Спасибі патріарху Кірілу, гарного вченого виховав”, – підсумовують автори.

  Найсвіжіше

  Популярне