Четвер, 20 Січня, 2022
Бiльше

  Імами-капелани домовились з Відділом у справах ветеранів на Харківщині про взаємодію в реалізації проєктів

  Військові імами-капелани Мурад Путилін, голова Управління військового капеланства мусульман України, та Євген Глущенко, імам мечеті ІКЦ Харкова, завітали до Відділу у справах ветеранів у Харківській області (структурний територіальний підрозділ Міністерства у справах ветеранів України), де вони мали зустріч з очільницею відділу Оленою Знатковою, повідомляє «Релігія в Україні».

  Як розповів Євген Глущенко, на зустрічі йшлося про координацію дій та оперативний обмін інформацією між Відділом у справах ветеранів Харківської области та Управлінням військового капеланства мусульман України.

  «Також домовилися про взаємодію в реалізації програм і проєктів, спрямованих на допомогу та підтримку ветеранів, вчасне інформування щодо змін у законодавстві та підзаконних актах щодо захисників, можливостей надання допомоги та реабілітації тощо», — каже Евген Глущенко.

  Імами-капелани подарували очільниці відділу переклад Корану українською мовою та кілька ісламознавчих брошур.

  «Зустріч відкрила мені цілу історію допомоги та піклування, підтримки й турботи, любови до України та безмежної поваги до тих, хто її захищає… Мурад Путилін — голова Військового капеланства мусульман України, Євген Глущенко — імам релігійної громади Харкова. Вони працюють над Законом про військових капеланів, відстоюють духовно-релігійні потреби захисників України. Вірю, що спільна робота допоможе подолати багато викликів і проблем сьогодення. В єдності наша сила і перемога!» — поділилася враженнями від зустрічі пані Олена Знаткова.

  Найсвіжіше

  Популярне