Вівторок, 5 Липня, 2022
Бiльше

  На молебень проти «згубної пошесті» митрополит РПЦвУ зібрав людей без масок та карантинних обмежень

  Намісник Києво-Печерської лаври, митрополит РПЦ в Україні Павло Лебідь 2 серпня, у день пам’яті святого славного пророка Іллі провів молебень в Іллінському храмі в Чорнобилі.

  Митрополиту Павлу співслужили митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, настоятель храму архимандрит Сергій (Якушин), духівництво і гості храму в священному сані, повідомляє РІСУ.

  Під час Літургії підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті», а також підносилися заупокійні молитви за ліквідаторів та всіх християн, які загинули внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

  Слід зазначити, що під час Богослужіння не було жодної людини в захисній масці. У храмі був натовп людей, ні соціальної дистанції, ні інших карантинних обмежень ніхто не дотримувався.

  Після закінчення Літургії був звершений хресний хід.

  Нагадаємо, у квітні 2020 року у Павла Лебедя, а згодом у багатьох інших єрархів Моспатріархату, виявили коронавірус.

  Кілька днів перед тим митрополит Павел палко критикував українську владу за те, що вона пропонує обмежити доступ мирян до храмів під час карантину.

  У своєму зверненні він закликав людей не боятися хвороби, сміливо відвідувати церкви, оскільки причиною спалаху коронавірусу, на його думку, «є людський гріх».

  Найсвіжіше

  Популярне