Вівторок, 18 Січня, 2022
Бiльше

  У Києві презентуватимуть книгу «Феномен онлайн-причастя. Рефлексії. Полеміка. Перспективи»

  29 липня у Преображенському соборі ПЦУ м. Києва на Теремках відбудеться презентація книги «Феномен онлайн-причастя. Рефлексії. Полеміка. Перспективи», підготовленої Фондом пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана) та Центром релігійної безпеки (Київ).

  У виданні релігієзнавці та священники ПЦУ розмірковують над новими викликами, які пандемія поставила перед Церквою, повідомляє “Релігія в Україні”.

  “Починаючи з весни 2020 року людство жило в принципово нових умовах карантинних обмежень. Більшість контактів та спілкування було переведені в дистанційній формат. Як це відобразилося на релігії, на Церкві, основою якої є громада, тобто спільнота вірних? Як нові умови трансформували обряди і таїнства? Врешті решт, як коронавірус вплинув на розуміння віри і найсокровенніше – Причастя? Феномен «онлайн-причастя» став справжнім богословським викликом для дослідників, духовенства і вірян, який змушує наново усвідомлено осмислювати основи православної віри і церковного передання”, – йдеться в анонсі заходу.

  У презентації візьмуть участь автори збірки, єпископат, духовенство та віряни Православної Церкви України, релігієзнавці, публіцисти, журналісти, а також представники громадськості.

  Найсвіжіше

  Популярне