Субота, 1 Жовтня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ: Краще будувати храми, аніж тюрми

  Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній вважає, що краще будувати храми і викладати у школах духовний напрямок, аніж будувати тюрми.

  «Храмів багато, але якщо громада має можливість і спроможність будувати храм, то нехай будує. Краще будувати храми і викладати у школах духовний напрямок, ніж будувати тюрми чи інші виправні заклади. Храм – це духовний колодязь, де можна прийти і духовно насититися», – сказав митрополит Епіфаній, під час візиту на Івано-Франківщину, повідомляє Галицький кореспондент.

  За його словами, велика кількість храмів, засвідчує, що наш народ є високодуховним народом. «Це потреба громад будувати храми. Якщо громада має бажання будувати храм, то вона будує», – додав митрополит Епіфаній.

  Свого часу, за словами предстоятеля ПЦУ, було багато противників відновлення Михайлівського собору у Києві, але вже сьогодні ми знаємо яку роль згодом він відіграв в історії, коли став прихистком для майданівців.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній взяв участь у зустрічі Ради Церков з дипломатами Великої сімки. Також він висловився про візит Франциска.

  Найсвіжіше

  Популярне