Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Бiльше

  Агенти ФСБ в рясах планують «працювати» із ЗСУ в прифронтовій зоні

  В окупованому Донецьку 7 червня 2021 року відбулася закрита нараду вищого керівництва «ДНР», на якому були присутні митрополит Донецький і Маріупольський Московського патріархату Іларіон і митрополит Святогірський, вікарій Донецької єпархії Арсеній. Священнослужителі були запрошені не випадково.

  Не секрет, що РПЦ МП активно використовується спецслужбами Росії, зокрема, СВР і ФСБ Росії. Особливо на території окупованого Донбасу, під рясами священнослужителів ховаються кадрові співробітники ФСБ або СЗР. А може такі є і на підконтрольній Україні території, наприклад, в Києво-Печерській або Почаївській лаврі? Самі розумієте, які ідеї ці псевдосвященники проповідують населенню, повідомляє «Інформаційний спротив».

  У даному випадку, на нараді озвучили вказівки з Москви: стосується воно діяльності РПЦ МП на території України, а точніше у прифронтовій зоні та на лінії розмежування. Російське керівництво захотіло ні багато, ні мало – домогтися вільного відвідування священнослужителями РПЦ МП підрозділів ЗСУ на передовій.

  А домагатися цього потрібно під виглядом надання релігійних послуг військовослужбовцям ЗСУ, серед яких нібито є парафіяни РПЦ МП.

  Як було сказано на нараді в «ДНР»: «раз якимось католикам і невизнаній Москвою УПЦ можна відвідувати підрозділи ЗСУ, то чому нам не можна? Ми ж одна з найчисленніших церков України. Ми не повинні втрачати таку можливість і такий серйозний інструмент впливу».

  Ось Іларіон і Арсеній повинні організувати цю роботу, а російські куратори і спецслужби допоможуть в цьому. Було запропоновано всім підготувати свої пропозиції з даного питання і представити через тиждень для обговорення і узгодження дій.

  Найсвіжіше

  Популярне