Субота, 24 Вересня, 2022
Бiльше

  Єпархія РПЦвУ на Волині «відреклася» від священника в жіночому одязі

  В єпархії Російської православної церкви в Україні на Волині кажуть, що священник у жіночому одязі, якого зазнімкувала боді-камера поліцейського, не є настоятелем жодного храму у Копачівській громаді. Мовляв, він вже давно заштатний священник.

  Про це у коментарі «Район.Рожище» розповів прессекретар єпархії, протоєрей Віктор Аніпко. За його словами, священник вже давно є заштатним отцем через психічне захворювання.

  З етичних міркувань редакція не називає імені священнослужителя, про якого йдеться. Однак журналісти «Район.Рожище» перевірили його причетність до храму у Копачівській громаді.

  На офіційному сайті єпархії РПЦвУ на Волині є публікація за травень 2021 року, де священника, про якого йдеться, називають очільником храму в одному із сіл Копачівської громади.

  На уточнювальне запитання про те, хто нині є настоятелем цього храму, прессекретар не зміг дати відповіді, пославшись на те, що лише недавно виконує обов’язки на посаді. Це також неправда: Віктора Аніпка призначили прессекретарем два роки тому – у травні 2019 року.

  Нагадаємо, поблизу Рожища поліцейські затримали священника у жіночому одязі. Його пояснення записала нагрудна камера правоохоронця.

  Найсвіжіше

  Популярне