Вівторок, 20 Вересня, 2022
Бiльше

  Бійці ССО у Холодному Яру освятили зброю на ворога

  Бійці Сил спеціальних операцій відновили давню козацьку традицію: освятили зброю на ворога у легендарному історичному місці – Холодному Яру, що у Чигиринському районі на Черкащині. Про це повідомив колишній заступник командувача ССО і секретаря РНБО Сергій Кривонос.

  «…У ці травневі дні 2021 року в Холодному Яру пройшла чудова церемонія: військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ освятили зброю проти ворога, наслідуючи старовинні традиції козаків і гайдамаків різних часів», – написав генерал-майор Кривонос, передає Армія.Inform.

  «Холодний Яр – місце знакове для історії України. Саме тут була пуповина опору будь-яким окупантам нашої землі!.. Ми самі пишемо власну історію. Відвойовуємо те, що москалі намагалися затерти в нашій національній пам’яті. Мільйони тих, хто загинув за нашу Свободу і Незалежність, дивляться на нас з небес: як ми захищаємо нашу Україну, як ми продовжуємо славні традиції воїнів-українців. Не соромно перед пращурами нашими. Боролися, боремося і будемо боротися!..» – написав Кривонос.

  Найсвіжіше

  Популярне