Вівторок, 27 Вересня, 2022
Бiльше

  Депутатка Полтавської райради: Чому “УПЦ МП” не є українською церквою?

  Нещодавно депутатка Полтавської районної ради Руслана Базалук подала звернення щодо розміщення білбордів у Полтаві із зображенням очільника так званої “УПЦ” (РПЦвУ) митрополитом Онуфрієм. За словами пані Базалук, вона отримала низку порожніх відписок від місцевої влади.

  Та все ж деяку відповідь вона отримала від прихильників Московського патріархату. Тому саме їх Руслана Базалук проінформувала у своєму блозі в чому полягає різниця між українською і московською церквами.

  “Забігаючи наперед, повідомляю: я не займаюся гоніннями вірян чи церков! Питання зовсім в іншій площині. Дуже важливій площині! Бо мова йде про національну безпеку”, – наголосила Руслана Базалук.

  До сьогодні очільники УПЦ МП не визнали Росію агресором, а російсько-українську війну на Донбасі продовжують називати внутрішньоукраїнським громадянським конфліктом! Про факти антиукраїнської агітації можна говорити безкінечно.

  Тільки уявіть собі, що в храмах УПЦ МП стверджують, що молитви українською мовою Бог не чує, бо вона «базарна»! Мені надійшло лише два листа) Меседжі такі: «Онуфрій свята людина» ну і трохи компліментів на мою адресу))

  Шановні віряни-християни, скільки ще має бути вбито українських воїнів, що б ви нарешті перестали відвідувати московські церкви? Я багато разів задавала це питання прихожанам московського патріархату, і жодної прямої відповіді…

  Можливо ви не знали в чому різниця? Тепер знаєте. Бо наші захисники гинуть за кожного українця, незалежно від його вподобань, а від нас не багато потрібно! Просто бути тилом, просто бути свідомими!

  Найсвіжіше

  Популярне