Вівторок, 21 Вересня, 2021
Бiльше

  Держпродспоживслужба рекомендує проведення святкових богослужінь на вулиці

  Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів рекомендує проведення святкових богослужінь на вулиці, водночас особливий карантинний режим на Великдень вводити не планують.

  21 квітня представники Держпродспоживслужби і Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій обговорили, як провести свята безпечно і не допустити поширення коронавірусної інфекції, повідомляє пресслужба відомства.

  Серед запропонованих заходів, які обговорювалися на зустрічі, – проведення святкових богослужінь на вулиці, організація відеотрансляцій, забезпечення дотримання маскового режиму і фізичної дистанції між людьми 1,5-2 метри.

  Зі слів начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олега Рубана, напередодні в столиці було здійснено моніторинг дотримання протиепідемічних заходів у церквах і проведено консультації з представниками релігійних організацій щодо безпечної організації свят.

  Він зазначив, що з більшістю організацій, що входять до Ради Церков, є повне взаєморозуміння щодо важливості виконання рекомендацій МОЗ та недопущення великого скупчення людей.

  Найсвіжіше

  Популярне