П’ятниця, 17 Вересня, 2021
Бiльше

  РФ відновлює пропагандистське мовлення в Україні і без заблокованих ресурсів – Резніков

  Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що російська пропагандистська машина де-факто відновила своє повноцінне деструктивне мовлення і без заблокованих української владою ресурсів. Про це Резніков заявив під час слухань комітету гуманітарної та інформполітики щодо мовлення на окупованих територіях.

  «Ворог навчився використовувати інші ресурси, сьогодні мовлення ведеться через Youtube, через ТікТок, туди вкладаються величезні ресурси. Сьогодні багатотисячні аудиторії мають новостворені Телеграм-канали. І нам з вами треба усвідомити, що це вже повноцінне мовлення», – зауважив віце-прем’єр, передає Детектор.Медіа.

  23 березня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій щодо російських силовиків та низки пропагандистських сайтів РФ.

  Мова йде про svpressa.ru, gazeta.ru, utro.ru, ruxpert.ru, voicesevas.ru, ukraina.ru, lenta.ru, smi2.ru, rt.com, jpgazeta.ru, asd.news, pikinform.ru, dnronlane.su, i-don.ru, rumedia24.com, dnr24.su, rmnews.ru, howto-news.info, novosti.icu.

  Провайдери вже розпочали блокувати доступ до інформаційних ресурсів відповідно до санкцій Радбезу України.

  24 лютого суд наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності чотирьох Telegram-каналів «Легитимный», «Резидент», «Картель» і «Сплетница» і постановив закрити до них доступ.

  Найсвіжіше

  Популярне