П’ятниця, 17 Вересня, 2021
Бiльше

  Українські ветерани вперше змагатимуться на Warrior Games

  40 українських ветеранів уперше виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games в США. Реєстрація на відбіркові змагання триватиме з 22 березня по 30 квітня 2021. Відбір кандидатів до української збірної пройде в межах національних змагань, що відбудуться в середині травня 2021 року в Києві.

  Як зазначає пресслужба Міністерства у справах ветеранів України, Warrior Games (Ігри Воїнів) — це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цього року він проходитиме з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида. Цього року у змаганнях візьмуть участь команди з восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

  До програми Warrior Games входять 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг та метання), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

  «Warrior Games — унікальний міжнародний захід адаптивних видів спорту, який у 2013 році надихнув Принца Гарі, герцога Сассекського створити Invictus Games. З 2017 року українські захисники беруть участь у Invictus Games, а з 2021 року — до міжнародних спортивних заходів, які є доступними для українських воїнів, долучається Warrior Games», — заявив Ігор Безкаравайний, заступник міністра у справах ветеранів України.

  Потрапити до збірної України та виступити на Warrior Games 2021 матимуть можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

  Найсвіжіше

  Популярне