Неділя, 1 Серпня, 2021
Бiльше

  Активісти запустили прапор України з посланнями для кримчан

  В останній день зими, 28 лютого, українські активісти провели акцію, яка присвячена Дню опору російської окупації півострова. Вони запустили в бік тимчасово окупованого Криму прапор України з посланнями для місцевих жителів.

  Про це повідомляє “Крим.Реалії”.

  Перед тим як відправити прапор на територію Криму, його розмістили в “Кримському домі” в Києві. Там він перебував кілька днів і всі охочі могли написати свої побажання та звернення до кримчан.

  Світлина: ru.krymr.com

  Варто зазначити, що побажання писали, як дорослі, так і діти. Крім того, в акції взяли участь і українські військові. Також до активістів зверталися представник української діаспори з Туреччини та Латвії. Вони хотіли, щоб на прапорі написали побажання і від їх імені.

  “Цей прапор буде об’єднувати не тільки кримчан навколо проблем Криму, але і всіх українців. Це надихає нас на подальшу боротьбу за повне визволення і деокупацію Криму, і за звільнення всіх політв’язнів”, – розповів один з координаторів акції Ісмаїл Рамазанов.

  Світлина: ru.krymr.com

  Свої побажання написали керівники Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і Ільмі Умеров. Після цього прапор принесли до Верховної Ради, щоб на ньому і народні депутати залишили свої побажання.

  Розмір даного прапора становить 20 на 6 метрів. Його пошила переселенка і волонтер з Краматорська Оксана Муравлева, яка впевнена, у поверненні українських земель.

  Найсвіжіше

  Популярне