Вівторок, 27 Липня, 2021
Бiльше

  Вставай страна огромная і заганяй проросійських щурів у кут

  Після свого корявого виступу у Верховній Раді агент Кремля Вадим Рабинович виріши заспівати пісню “Вставай страна огромная”, явно поплутавши з трибуни якої країни він виступає. Тим часом, Україна, як найбільша країна в Європі, прислухалася до цього заклику, і тепер клоаці ОПЗЖ стало ще гарячіше, ніж кілька днів тому, коли був виписаний бан медійним майданчикам проросійських телеканалів.

  Як ви пам’ятаєте, після введення санкцій проти каналів Медведчука, Рабинович обіцяв нам провокації і обстріли на Донбасі від господарів з Москви, про що я писав. І ці самі провокації не змусили себе довго чекати – вчора загинуло двоє захисників України, двоє були поранені. Вадя обіцяв – макаки з “калашами” виконали. Це в свою чергу зайвий раз доводить прямий взаємозв’язок між ОПЗЖ і Москвою, а також терористичними угрупованнями невизнаних псевдореспублік.

  У цей самий час на тлі активізації обстрілів російських окупаційних військ на Донбасі і загибелі українських військових, дружина Віктора Медведчука, на яку переписані всі активи кума Путіна, рекламує знятий нею ж пропагандистський фільм про Московський патріархат – ще один стовп і щупальце “руSSкого світу” в Україні, який підтримував з 2014 року і далі підтримує російську агресію проти нашої країни. Хоча, родзинкою цього кінематографічного “шедевра”, звичайно ж, стала не Оксана Марченко, а її автомобіль преміум-класу з ексклюзивними номерами “Паломница”.

  Варто окремо відзначити, що дружина Медведчука, як власниця вражаючих активів, що знаходяться не тільки в Україні, бере невід’ємну участь як у фінансуванні тероризму, так і в інформаційних кампаніях країни агресора, Росії, проти України.

  І зовсім не даремно активісти звернулися до американської влади з проханням про ведення санкцій відносно Оксани Марченко, адже вона важлива ланка у фінансовій імперії Віктора Медведчука, яка знаходиться як і в самій Росії так і в окупованому Криму і використовується кумом Путіна проти України.

  Та й зять Медведчука Андрій Рюмін очолив в січні цього року, розумієте, що не просто так, найбільшу електромережну компанію Росії ПАТ “Россєті”.

  Ці “товариші” з ОПЗЖ не бачать свого майбутнього в незалежній Україні, вони бачать своє майбутнє в Росії, а тут вони виконують просто завдання Кремля з поневолення нашої країни.

  У Росії у них навіть приготовлені плацдарми для відступу, в разі провалу їх місії, від бізнесу до нерухомості.

  До слова сказати, з останнього, наприклад, журналісти днями показали одну з багатьох елітних квартир в Москві цивільної дружини Козака, на якого Медведчуком, після американських санкцій, були записані 112, Newsone і Zik, й інші активи в Україні. Так що бігти їм є куди, але зараз важливо не дозволити їм цього зробити, адже настає саме той момент, коли у величезній європейській країни з’явився реальний шанс загнати щурів у кут.

  А представникам деяких європейських партій і політичної еліти варто замислитися про подальше просування інтересів агентури Кремля в Європі як це було минулого року під час вояжу Медведчука і Ко по європейських столицях, участі в проплачених кінофестивалях та інших заходах організованих ласими на дзвінку нафтогазову гібридну монету європейськими діячами.

  Олександр Коваленко, експерт

  Найсвіжіше

  Популярне