Понеділок, 11 Грудня, 2023
Бiльше

  Правда очі виїдає? У РПЦвУ закликають «банити» людей за критику

  На офіційній сторінці Інформаційно-просвітницького відділу РПЦвУ в соцмережах, яким керує митрополит Климент (Вечеря), з‘явився заклик до своїх прибічників не вступати в дискусії в соцмережах, а відразу «банити» – скаржитися в адміністрацію соцмереж.

  «Останнім часом у коментарях до публікацій на цій сторінці Українська Православна Церква у Facebook спостерігається  різке збільшення відвертих погроз у бік УПЦ, її священнослужителів та віруючих, розпалювання міжрелігійної ворожнечі, зухвалих та навіть блюзнірських висловлювань щодо православних святинь», – говориться в зверненні.

  Хто ж так образив РПЦвУ? Виявляється, це боти. 

  У РПЦвУ стверджують, що згідно з останніми дослідженнями українського інтернет-простору, за різними підрахунками загальна кількість активних українських Facebook-ботів коливається від 100 тисяч до 1 мільйона.

  «До прикладу, під найпопулярнішою публікацією минулого місяця — привітання від дітей-сиріт Блаженнішому Митрополиту Онуфрію (https://www.facebook.com/Church.ua/videos/682237788976723/), яка зібрала понад 400 тис. переглядів, 14 тис. лайків та 2 тис. репостів, була й рекордна кількість негативних відгуків. 

  Їх можна було поділити за декількома темами: «гарно співають, але чому москалям», «чому вони сидять, коли діти стоять», «розкішний кабінет», «їм треба було співати російською, бо вони української не розуміють», декілька інших. Сотні коментарів, приблизно по 20 на кожну з вищезгаданих тем», – жаліються в РПЦвУ.

  Правда очі виїдає? Вже не придумали нічого кращого, аніж списати людську критику, що ой як не вписується в уявлення РПЦвУ про самих себе, на віртуальних ботів? 

  І скільки було розмов і «досліджень» про ботоферми в Україні. Але жодних доказів на існування проукраїнських ботів. За те доказів про існування проросійських ботів – хоч греблю гати. 

  Найсвіжіше

  Популярне